Pažintinis turizmas

Pažintinis turizmas


Pažintinis turizmas

Pažintinis turizmas - tai kultūros objektai, unikalūs gamtiniai objektai, pasižymintis edukaciniu ir didaktiniu potencialu. Pavyzdziui senamiestis, istorinė architektūra ir pan.

Valensija - trečias pagal dydį Ispanijos miestas, įsikūręs rytinėje šalies dalyje šalia Viduržemio jūros. Tai vienas gražiausių ir įdomiausių Europos miestų ne tik savo architektūriniais šedevrais, bet ir kultūra, tradicijomis.

Ágora


Ágora

Adresas: Av. Autopista del Saler 1-7, Valencia. Tai naujausias Ciudad de la Artes y las Ciencias statinys, užbaigtas statyti vos 2010 metais. Dabar čia vyksta įvairūs kongresai, reprezentacijos, koncertai, parodos, madų šou ir kt. renginiai.

Palau de les arts Reina Sofía/Karalienės Sofijos meno rūmai


Palau de les arts Reina Sofía/Karalienės Sofijos meno rūmai

Adresas: Av. Autopista del Saler 1-7, Valencia. Pastatas projektuotas architekto Santijago Kalatravo ir užima 40 tūkst. m² plotą, jo aukštis 75 m. Tai vienas įspūdingiausių šiuolaikinės architektūros šedevrų. Pastatas suskirstytas į keturias dalis, kurios skirtos: operai, muzikai, baletui ir teatrui. 

Museo de las ciencias Príncipe Felipe/Mokslo muziejus


Museo de las ciencias Príncipe Felipe/Mokslo muziejus

Adresas: Av. Autopista del Saler 1-7, Valencia. Darbo laikas: Kasdien 10-19 val. Įėjimo kaina 7.70 eurai. Tai nuostabus XXI amžiaus muziejus, kupinas naujovių. Su muziejumi susipažinsite interaktyvių mokomųjų parodų metu, kurios yra susietos su  mokslo ir technologijų pažanga. Šį muziejų per metus aplanko apie 25 mln. turistų. 

Hemisfèric/IMAX kino teatras


Hemisfèric/IMAX kino teatras

Adresas: Av. Autopista del Saler 1-7, Valencia. Bilietų kasa atsidaro nuo 10 val. Bilieto kaina 7.70 eurai. Tai pats didžiausias kino teatras Ispanijoje, kuris užima 900 m². Jį sudaro:

  • Didelio formato kino teatro salė, IMAX Dome.
  • Skaitmeninio 3D kino teatro salė, kurios ekrano dydis 12x6 metrų.
  • Skaitmeninės projekcijos: astronomijos ir pramogų šou.

Umbracle


Umbracle

Adresas: Av. Autopista del Saler 1-7, Valencia. Tai alėjos tipo zona, kurioje dažnai vyksta įvairios parodos. Dar vienas šiuolaikinės architektūros šedevrų, kuris traukia ne tik vietinius ispanus, bet ir turistus iš užsienio. 

Oceanográfico/Povandeninio pasaulio muziejus


Oceanográfico/Povandeninio pasaulio muziejus

Adresas: Av. Autopista del Saler 1-7, Valencia. Darbo laikas: nuo sekmadienio iki penktadienio 10-18 val., šeštadieniais 10-20val. Įėjimo kaina: 24,50 eurai. Tai pats didžiausias akvariumas Europoje, kuriame atrasite pagrindinius povandeninio pasaulio ekosistemos atstovus. 

Bioparc/Bio parkas


Bioparc/Bio parkas

Adresas: Av. Pio Baroja 3, Valencia. Dirba kasdien nuo 10 val. Įėjimo kaina suaugusiems 21 euras, vaikams - 15.50 eurų, pensinio amžiaus žmonėms 16.50 eurų. Tai daugiau negu 100 tūkst. m² užimantis bio parkas, kuriame praktiškai be jokių užtvarų galima stebėti laukinius gyvūnus iš savanų, Madagaskaro ir ekvatorinės Afrikos. 

Palau de Música/Muzikos rūmai


Palau de Música/Muzikos rūmai

Adresas: Paseo Alameda 30, Valencia. Darbo laikas: 10:30-13:30 ir 17:30-21 val. Pastatas buvo suprojektuotas architekto Josė Marijos de Paredeso ir pastatytas 1987 metais.Tai  vienas iš svarbiausių muzikos centrų šalyje. Pagrindinis fasadas yra priešais Turijos sodus, kurių architektas Rikardo Bofijas.  

Plaza de toros/bulių ringas


Plaza de toros/bulių ringas

Adresas: c/Xàtiva 28, Valencia. Statinys susideda iš 24 eilių/pakopų. Pagrindinės koridos vyksta per Fajas (kovo mėn.) ir per Liepos mėnesio feriją. 

Palau de la Generalitat/Visuotiniai rūmai


Palau de la Generalitat/Visuotiniai rūmai

Adresas: c/Caballeros 2, Valencia. 1418-1952 metais tai buvo autonominio Valensijos regiono valdžios būstinė. Centrinis pastatas yra vėlyvojo gotikinio stiliaus, o du įtvirtinti boštai - renesanso stiliaus (vienas pastatytas 1519 m., kitas - 1952 m.).

Torres de Serranos/Seranų bokštai


Torres de Serranos/Seranų bokštai

Adresas: Plaza de los Fueros, Valencia. Darbo laikas: 10-14 val. ir 16:30-20:30 val. Sekmadieniais ir švenčių dienomis 10-15 val. Įėjimas 2 eurai. Gotikionio stiliaus architektūros palikimas, pastatytas 1392 metais. 1865 metais siena buvo nugriauta, o bokštai atskirti. Kurį laiką jie veikė kaip kalėjimas. 

Portal de Valldigna/Vajdigna vartai


Portal de Valldigna/Vajdigna vartai

Adresas: Portal de Valldigna 12-14, Valencia. Tai senieji akmeniniai vartai į Valensiją, pastatyti kilmingų šeimų. Ši siena su archos formos vartais buvo pastatyta musulmonų, kurie tuo metu gyveno Valensijos žemėje. 1965 metais buvo restauruota.

Palacio de congresos/Kongresų rūmai


Palacio de congresos/Kongresų rūmai

Adresas: Av. Corts Valencianes, Valencia. Architekto Normano Fosterio projektuotas pastatas apjungia drąsų stilių su modernizmu. Kongresų rūmų žaliosios erdvės plotas užima net 7000 m². 

Mercado central/centrinis turgus


Mercado central/centrinis turgus

Adresas: Plaza del Mercado,Valencia. Darbo laikas: Nuo pirmadienio iki šeštadienio 8-15 val. Sekmadieniais nedirba. Šis turgus buvo pastatytas 1914 metais. Jį sudaro 959 vietos, kurios kuria prabangos pojūtį. 

Palacio de Benicarlό/ Benicarlό rūmai


Palacio de Benicarlό/ Benicarlό rūmai

Adresas: Plaza de San Lorenzo 4, Valencia. Tai Valensijos regiono Įstatymų leidžiamosios valdžios Asamblėjos būstinė. Anksčiau buvo Borgijos šeimos namas. Tai vėlyvojo gotikinio stiliaus statinys. 

La Lonja/birža


La Lonja/birža

Adresas: Plaza del Mercado, Valencia. Darbo laikas: Nuo antradienio iki šeštadienio 10-14 val. ir 16:30-20:30 val. Sekmadieniais ir švenčių dienomis 10-15 val. Įėjimas nemokamas. Vienas iš pačių svarbiausių gotikinio stiliaus civilinių pastatų Europoje. 1996 metais buvo įtrauktas į UNESCO žmonijos paveldą. 

Feria de Valencia/Valensijos paroda


Feria de Valencia/Valensijos paroda

Adresas: Av. De las Ferias, Valencia. Per metus čia vyksta daugiau negu 40 parodų, kuriose dalyvauja apie 10 tūkst. ekspozitorių is viso pasaulio ir daugiau negu milijonas jos lankytojų. 

Ayuntamiento/Savivaldybės pastatas


Ayuntamiento/Savivaldybės pastatas

 

Adresas: Plaza del Ayuntamiento 1, Valencia. Darbo laikas: pirmadieniais-penktadieniais 10-13 val. Įėjimas nemokamas. Tai eklektinio stiliaus pastatas su neobaroko elementais.

Basílica de la Virgen de los desamparados


Basílica de la Virgen de los desamparados

 

Adresas: Plaza de la Virgen, Valencia. Darbo laikas: Kasdien 7-14 val. ir 16:30-21:00 val. Įėjimas nemokamas. Tai baroko stiliaus bazilika, pastatyta XVII amžiuje, garsi Palomino freskomis. Šiuo metu restauruojama. 

Catedral/Katedra


Catedral/Katedra

 

Adresas: Plaza de la Reina, Valencia. Darbo laikas: Darbo dienomis 14-18 val. Šeštadienias ir prieš šventes 10-17:30 val. Sekmadieniais ir švenčių dienomis 14-17:30 val. Įėjimo kaina 3 eurai. Tai pagrindinė krikščionių bažnyčia Valensijos mieste. Tai gotikinio stiliaus kompleksas, kurį sudaro skirtingo stiliaus fasadai: Katedros vartai - romantinio stiliaus, Apostlės vartai - gotikinio stiliaus, geležiniai vartai - baroko stiliaus. Pastarieji buvo sukurti dar Migelio laikais (1381-1418).  

Coviento de Santo Domingo


Coviento de Santo Domingo

 

Adresas: Plaza de Tetuán 22, Valencia. Darbo laikas: reikia iš anksto užsirašyti. Įėjimas nemokamas. Šiuo metu tai karinio štabo būstinė, vienas iš nuostabiausių gotikinio stiliaus kompleksų mieste. Renesanso stiliaus fasadas buvo pasiūlytas paties karaliaus Filipo II.  

Correos y telégrafo/paštas


Correos y telégrafo/paštas

 

Adresas: Plaza de Ajuntamiento 24, Valencia. Darbo laikas: darbo dienomis 8:30-20:30 val., šeštadienias 9:30-14 val., sekmadieniais nedirba. Pastatas eklektinio stiliaus, pastatytas XX amžiaus pradžioje. Vidus neseniai restauruotas, tačiau vitražai išliko nepaliesti. 

Estaciόn del norte/Šiaurės stotis


Estaciόn del norte/Šiaurės stotis

Adresas: c/Xàtiva 24,Valencia. Tai modernus pastatas, projektuotas Demetrijaus Ribeso, įnauguruotas 1917 metais. Jaučiama Vienos įtaka. Pagrindinė pastato dalis, fasadas ir vestibiulio vidus kuria elegancijos pojūtį. 

UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...