LeBronas Jamesas pripažintas geriausiu 2012 metų JAV krepšininku


NBA klubo „Miami Heat“ ir JAV krepšinio rinktinės lyderis LeBronas Jamesas išrinktas geriausiu 2012-ųjų metų JAV krepšininku.

Puolėjas buvo pripažintas naudingiausiu praėjusio sezono NBA lygos krepšininku bei naudingiausiu finalo serijos žaidėju, tapo NBA čempionu bei iškovojo aukso medalį Londono olimpinėse žaidynėse.

Anksčiau tiek per vieną sezoną buvo pavykę tik Mickaelui Jordanui, kuris šį trofėjų ir apdovanojimų komplektą iškovojo 1992 metais.

L.Jamesas yra vienas iš trijų JAV krepšininkų, dalyvavęs trijose olimpinėse žaidynėse. Londone ir Pekine jis iškovojo aukso medalius, o Atėnuose tenkinosi bronzos apdovanojimu. Tada amerikiečiai kovoje dėl trečiosios vietos įveikė lietuvius.

Londono olimpiadoje L.Jamesas per rungtynes rinko po 13,3 taško, atkovojo po 5,6 kamuolio bei atliko po 5,6 rezultatyvaus perdavimo.

1980 metais įsteigtas geriausio JAV krepšininko trofėjus skiriamas žaidėjams, suteikusiems didžiausią indėlį, savo komandos sėkmei. Laureatus renka JAV krepšinio federacijos valdyba. http://www.15min.lt
Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...