2012 metų apžvalga: įspūdingiausios gyvūnų istorijos


Šunų didvyriškumas, besišypsanti raja ar violetinė voverė. Kokie įspūdingiausi gyvūnų pasirodymai praėjusiais metais labiausiai stebino pasaulį ir sulaukė daugiausiai interneto vartotojų susidomėjimo? Pristatome Jums geriausiųjų 10-tuką.

1. Dygliauodegės rajos „fotobomba“

Dygliauodegė raja / Facebook nuotr.
Dygliauodegė raja / Facebook nuotr.
© GRYNAS

 

Praėjusiais metais netrūko įspūdingų gyvūnų pasirodymų, kuriuos vainikavo žymioji raja. Nuotraukoje, išgarsėjusioje kaip „rajos fotobomba“, įamžintos atostogaujančios koledžo studentės, netikėtai užkluptos jūros „pabaisos", kuri, panašu, netgi šypsosi. Svetainėje „Reddit“ Kendall Harlan, Natalie Zaysoff ir Sarah Bourland paskelbta nuotrauka netruko apskrieti visą internetą, nors buvo nufotografuota prieš 5-erius metus. Praėjus keliems mėnesiams po nuotraukos paskelbimo K. Harlan pasakojo, kad nufotografuotos moterys sulaukė dėmesio iš viso pasaulio. „Keisčiausią prašymą gavome iš vyro, kuriam reikėjo didelės raiškos nuotraukos, kad galėtų ją įrėminti ir padovanoti savo žmonai kaip kalėdinę dovaną,“-pasakojo moteris.

2. Violetinė voverė

Violetinė voverė / Facebook nuotr.
Violetinė voverė / Facebook nuotr.
© GRYNAS

 

Violetinę voverę žmonės pastebėjo savo sode JAV Pensilvanijos valstijoje. Gyventojai ėmė spėlioti, kaip jos kailis tapo tokios neįprastos spalvos. Viena iš teorijų - gyvūnėlis įkrito į nešiojamąjį tualetą. Voverę pagavusi pora ją nufotografavo ir vėl paleido į laisvę. Voverės buvimo vieta dabar nežinoma, o vietos gyvūnų apsaugos institucija atsisakė leisti ją medžioti (gaudyti).

3. Mažiausias pasaulyje šuo

Mažiausias pasaulyje šuo Beyonce
Mažiausias pasaulyje šuo Beyonce
© AP/Scanpix

 

Ar tai mažiausias šuo pasaulyje? Kovo mėnesį gimusi taksų mišrūnė Beyonce tilpo šaukšte. Tačiau ji irgi turi varžovų. Terjerė Meysi iš Lenkijos gimė tokia maža, kad jos šeimininkui teko šešias savaites maitinti ją švirkštu. Šios mažylės pretenduoja nuvainikuoti čihuahua veislės kalytę Boo Boo, kuriai šiuo metu priklauso mažiausio (gyvo) šuns Gineso pasaulio rekordas.

4. Katė storulė

Katė storulė / Facebook nuotr.
Katė storulė / Facebook nuotr.
© GRYNAS

 

Kitas gyvūnas, sulaukęs didelio žmonių susidomėjimo, - 40 svarų (daugiau nei 18 kg) sveriantis katinas vardu Garfildas. Jei violetinis Pensilvanijos voverės kailis sukėlė diskusijas, tai Garfildo dydžio priežastys akivaizdžios. Mirus šeimininkei rainį priglaudė gyvūnų prieglauda Long Ailende („North Shore Animal League of America“). Prieglaudos darbuotojai tikisi, kad laikydamasis griežtos dietos Garfildas sugebės numesti po du svarus (apie 900 g) per mėnesį. „Jis turi atsikratyti bent 20 svarų, - dienraščiui „New York Daily News“ sakė prieglaudos atstovė Devera Lynn.-Jis toks didelis, jis kaip šuo. Tiesą sakant, jis turi atskirą kambarį.“

5. Mieliausias pasaulyje šuo

Mieliausias pasaulyje šuo
Mieliausias pasaulyje šuo
© AP/Scanpix

 

Mieliausiu pasaulyje šunimi pramintas Boo - pūkuota interneto sensacija. Pomeranijos špicų veislės šuo turi daugiau nei 5 milijonus „Facebook" gerbėjų, apie jį jau išleistos kelios knygos, taigi jis, neabejotinai - žvaigždė. Rugpjūčio viduryje pasklido gandas, kad Boo savininkė iš tiesų yra „Facebook" darbuotoja. Tačiau Boo pernelyg užsiėmęs naująja minkštų žaislų linija, kad rūpintųsi įtartinais gandais - juk jie tikriausiai tiesiog pavydi.

1/2
www.GRYNAS.lt
Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...