Senoviniai naujametiniai burtai


Dažniausiai Naujųjų Metų naktį buriama norint sužinoti, kaip seksis meilėje, ar pavyks ateinančiais metais ištekėti. Juk merginos visais laikais domėjosi, kokį vyrą gaus, kada ištekės.

Prigalvota daug būdų smalsumui patenkinti. Pavyzdžiui, būrimas svogūnais – ant svogūnų surašomi vaikinų - galimų pretendentų į ranką ir širdį - vardai ir svogūnai pamerkiami į vandenį. Kuris svogūnas pirmiausia sužaliuos, iš to vaikino laukite pasiūlymo.

Būrimas rankšluosčiu: baltas rankšluostis pakabinamas nakčiai ir pasakoma: „žadėtasis, lemtasis ateik ir nusiprausk”. Jei ryte rankšluostis drėgnas, reiškia, ateinančiais metais mergina ištekės, jei sausas - vestuves teks atidėti mažiausiai metams.

Galima burti su žiedu vandenyje. Reikia paimti paprastą stiklinę lygiu dugnu, be piešinėlių, pripilti į ją vandens ir įmesti vestuvinį žiedą. Po to žiūrėti per vandenį į žiedo vidurį. Po kiek laiko jūs pamatysite jums skirtojo kontūrą.

Būsimąjį vyrą galima pamatyti ir sapne, jei po pagalve pasidėsite duonos riekelę ir žirkles arba prieš miegą suvalgysite kažką sūraus ir paprašysite, kad sapne jums skirtasis pagirdytų jus.


Taip pat galima paprašyti, kad būsimas mylimasis nuautų jums kojinę, su kuria turite nueiti miegoti. Paprašykite jo užeiti „pas uošvę blynų” ir ryte mamos paklauskite, ar nesapnavo, kad ką nors vaišino blynais.

Galima sau skirtąjį pamatyti ir veidrodyje – tam reikės burti obuoliu: supjaustyti obuolį į devynias dalis, aštuonias iš jų suvalgyti, o paskutinę mesti per kairįjį petį. Veidrodyje turėtų pasirodyti būsimasis.

Na, o jeigu merginos varžosi, kuri iš jų anksčiau ir sėkmingiau ištekės – joms galima pasiūlyti būrimą žvakėmis. Pastatykite mažytes žvakeles ar jų daleles į graikiško riešuto kevalus, uždekite ir įdėkite į dubenį su vandeniu, kad plaukiotų. Ta mergina, kurios žvakelė anksčiausiai sudegs, pirma ištekės, o toms, kurių kevalai nuskęs, šeimyninis gyvenimas nesiseks.

Universalūs burtai – burtai sniegu, šie burtai pasakys, ar bus vestuvės šiais metais ar ne, koks bus vyras, kiek kartų mergina ištekės…

Vakare išeikite į lauką, atsigulkite ant sniego, paskui atsikelkite ir nueikite neatsisukdama. Ryte pasižiūrėkite į tą vietą, kur gulėtės ant sniego – jei antspaudas sniege nelygus, grublėtas, tai vyras bus grubus, jei sniegas lygiai suspaustas, vyras bus gero būdo, jei duobė gili – mergina ištekės ne vieną kartą, jei antspaudas užpustytas, tais metais mergina neištekės. Jei antspaudo vietoje pripustytas kauburėlis, ateinančiais metais laukia pavojai, ligos, net mirtis.

Patys baisiausi burtai, bet kartu ir patikimiausi – burtai padedant nelabajam, piktosioms dvasioms. Tai būrimas veidrodžiais – žymusis „veidrodinis koridorius”, padarytas iš dviejų veidrodžių, sustatytų vienas priešais kitą. Tarp jų reikia padėti dvi uždegtas žvakes.

Reikia bandyti įsižiūrėti į veidrodžius. Arba galima prieš veidrodį pastatyti grafiną su vandeniu, šalia jo – tris žvakes ir taip bandyti per grafiną, per vandenį įsižiūrėti į veidrodį.

Jei prieš Naujuosius Metus susikaupė daug klausimų, į kuriuos nerandate atsakymų, jums padės būrimas ryžiais. Reikia virš indo su ryžiais laikyti kairiąją ranką ir susikaupus garsiai pasakyti rūpimą klausimą. Paskui paimti žiupsnelį ryžių ir paberti ant servetėlės – lyginis ryžių skaičius reikš teigiamą atsakymą į klausimą, nelyginis neigiamą.

Sėkmingų burtų!

www.DELFI.lt

Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...