Emigrantai skrenda namo


Artėjant šv. Kalėdoms šalies oro uostuose kasdien vis didėja šurmulys. Lėktuvai leidžiasi pilnutėliai užsienyje gyvenančių tautiečių, o atvykimo sales pripildo nekantrių laukiančiųjų būriai, rašo „Lietuvos žinios“.

Likus savaitei iki didžiųjų metų švenčių beveik visi lėktuvų bilietai iš emigrantų pamėgtų šalių į Lietuvą jau išpirkti, oro uostų darbuotojai pastebėjo gausėjančias gretas atvykstančiųjų pasitikti ilgai nematytų vaikų ar mylimųjų.

Vilniaus oro uosto atstovė Sandra Šiaulienė patvirtino, kad sostinėje atvykstančiųjų daugėja jau apie porą savaičių. "Atvykimas užima ilgesnį periodą. Keleivių ima daugėti likus 2-3 savaitėms iki šv. Kalėdų. Prieššventiniu metu pilnėja ir pasitikimo salė - žmonės laukia artimųjų", - sakė ji.

Šiuo metu visiškai užpildomi ne tik įprastiniai, bet ir papildomi reisai. Įprastai iš Vilniaus lėktuvai kyla 43 maršrutais, bet pigių skrydžių oro linijos "Ryanair" Londono ir Milano kryptimis šventiniu laikotarpiu pridėjo 7 papildomus skrydžius, o dalis kitų oro bendrovių esamiems reisams skyrė didesnius orlaivius.

Pasak pašnekovės, oro uosto darbuotojams atsipūsti galima tik šv. Kalėdų dieną ir per pačius Naujuosius, nes tomis dienomis žmonės jau paprastai būna pasiekę savo kelionės tikslą ir dauguma oro linijų sumažina skrydžių skaičių iki minimumo arba jų apskritai nevykdo, o po Naujųjų oro uostus vėl užtvindo keliautojų banga.

www.DELFI.lt
Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...