Į Lietuvą grįžę emigrantai sutikti su orkestru


Daugelis ketvirtadienį į Kauną atskridusių keleivių buvo maloniai nustebinti – tarptautiniame laikinosios sostinės oro uoste atvykusiuosius pasitiko pučiamųjų orkestras. Daug kas klausinėjo, kokia įžymybė atvyksta į Kauną. Bet joks ypatingas svečias nepasirodė – tokiu būdu pasveikinti visi į tėvynę sugrįžę lietuviai.

Organizatoriai teigia, kad netradiciniu renginiu siekta parodyti, kad ir Lietuvoje viskas nėra taip blogai.

„Stiprindami ryšius su visuomene kilo bendra idėja su oro uostu, kadangi ieškome naujų erdvių, kad reikia pasitikti tautiečius sugrįžtančius į Lietuvą, kad jiems šiek tiek širdelę pavirpinti, kad pas mus viskas labai gerai, kad be reikalo jie išvyko iš Lietuvos. Tiesiog tokia idėja ir pavadinome šią akciją „Sveika Lietuva!“. Ar tikimės, kad sumažės emigracija? Mes tikimės visada ir norime to, siekiame“, - sakė Regina Dragunskienė, koncertinės įstaigos „Kaunas“ kultūrinės veiklos vadybininkė.

„Norime pasveikinti mūsų grįžtančius, išvykstančius keleivius bei miesto svečius artėjančių gražiausių metų švenčių proga. Tiesiog norime juos pasveikinti, norime nuteikti šventiškai. Norime, kad švenčių laukimas būtų kuo malonesnis“, - teigė Kauno oro uosto atstovė Jūratė Bubulienė.

J. Bubulienė skaičiuoja, kad šventiniu laikotarpiu Kauno oro uoste atvykstančių keleivių srautai ir reisų į Kauną skaičius išauga du kartus.

Absoliuti dauguma keleivių teigė, kad išgirdę orkestro muziką buvo maloniai nustebinti. Visgi dauguma neslėpė, kad į tėvynę grįžta tik praleisti šventinio laikotarpio.

„Nėra šansų“, - taip į DELFI klausimą ar ketina grįžti gyventi į Lietuvą atsakė vienas jaunas vaikinas.

Tuo tarpu vienas vyriškis piktinosi, kad emigrantai nepelnytai nevertinami.

„Mes čia grįžtame ir parvežame pinigus. Paskaičiuokite. Mes pinigus leidžiame Lietuvoje. O pinigus uždirbame užsienyje. Sunkiai dirbdami uždirbame“, - teigė vyriškis.

www.DELFI.lt


Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...