Filmai, įkvepiantys kelionėms: pokalbiai su drambliais ir senų svajonių įgyvendinimas


Filmai, įkvepiantys kelionėms: pokalbiai su drambliais ir senų svajonių įgyvendinimas

Didinti straipsnio tekstą Mažinti straipsnio tekstą

Savaitgaliais siūlome pakeliauti žiūrint įvairiausius filmus, mokantis iš jų, atrandant, pažįstant, nustembant. Šįkart sąraše – penki skirtingi filmai, kviečiantys nusidanginti į įvairiausias šalis bei miestus ir juose nuveikti beprotiškiausių dalykų.

„Pelenai ir sniegas“ (Ashes and Snow)
Šis Gregory Colbert'o filmas pasakoja apie žmonių ir gyvūnų ryšį. Tai veikiau poetinis pasakojimas negu dokumentinis filmas. Autorius stengiasi panaikinti natūralius bei dirbtinius barjerus, iškilusius tarp žmonių ir kitų šios žemės gyventojų. Jis tarsi ištrina riba ir parodo tikrą, atvirą ir nuoširdų žmonių bei gyvūnų bendravimą įvairiose pasaulio šalyse. 
„Amelija iš Monmartro“ (Amélie)
Filmo veiksmas vyksta Paryžiuje, o pasakojama apie 23 metų padavėją, nepailstančiai dalijančią džiaugsmą visiems ją supantiems žmonėms. Keliaujant labai įdomu būti atviram aplinkai ir kartkartėmis stabtelti bei pasikalbėti su vietiniais žmonėmis ar pakalbinti nuliūdusius. 

„Reikalai Briugėje“ (In Bruges) 
Filme pasakojama dviejų samdomų žudikų, atsiųstų į Briugę atlikti užduoties, istorija. Jiems tenka prisitaikyti prie aplinkos, kitokių sąlygų ir įvairių žmonių. Filmas plačiai išgirtas už puikius dialogus ir pavaizdavimą, kaip du iš pažiūros panašūs žmonės ir gyvenimo būdai iš tiesų gali skirtis. Skirtingi charakteriai, įdomūs personažai, pasakiškas miestas, moraliniai klausimai išties „užkabina“.

„Taip pat ir tavo mamą“ (Y tu Mamá También)
Filmas pasakoja apie dviejų paauglių ir vyresnės moters kelionę per Meksiką, ieškant rojaus paplūdimio. Per keturias dienas jaunuoliai gauna tikro gyvenimo pamokų ir išbandymų. Ilga ir smagi kelionė automobiliu per Meksiką uždegs norą keliauti, pamatyti ir patirti.

„Prieš pakratant kojas“ (The Bucket List)
Dviem sunkiai sergantiems pensininkams gyventi liko nedaug. Netrukus abu vyrukai išsiaiškina turintys po tokį patį norą: savo likusį laiką praleisti taip, kaip visą gyvenimą svajojo. Milijonierius ir mechanikas paspruko iš pasmerktųjų ligonių palatos ir leidosi į kelionę. Jie dar turi kai ką nuveikti prieš mirtį...Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt
Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...