Likimas ar tik sutapimas? Cristiano Ronaldo ir Lionelį Messi skiria 869 dienos, jų sūnus – lygiai tiek pat


Numerologai šiuos skaičius galbūt paverstų tikslesnėmis prognozėmis, bet futbolo gerbėjams toks faktas turėtų pasirodyti labai įdomus. 869 dienos. Tiek skiria geriausius pasaulio futbolininkus Cristiano Ronaldo ir Lionelį Messį. Tiek pat ir jų sūnus.

Penktadienį pasaulio žiniasklaidą apskriejo žinia, kad argentinietis L.Messi tapo tėvu. Savo pirmąją atžalą jis pavadino Thiago vardu. 

Interneto platybėse netruko pasirodyti ir stulbinantis sutapimas. 27-erių C.Ronaldo sūnus gimė 2010 metų birželio 17 dieną. Lapkričio 2 dieną, prabėgus 869 dienoms pasaulį išvydo 25-erių L.Messi sūnus. 

Žurnalistas Gav Reilly savo „Twitter“ svetainėje parašė:

Lionelis Messi su ypatingais marškinėliais
Lionelis Messi su ypatingais marškinėliais

„Skirtumas tarp Cristiano Ronaldo ir Leo Messi: 869 dienos. Skirtumas tarp Ronaldo jaunesniojo ir Messi jaunesniojo: 869 dienos. „La Liga“ 2037 metais turėtų būti nepakartojama“.

Pats L.Messi apie sutapimus kol kas tikrai negalvoja ir savo „Facebook“ profilyje išplatino tokią žinutę:

„Šiandien aš esu laimingiausias vyras žemėje. Man gimė sūnus ir aš dėkoju Dievui už šią dovaną. Ačiū šeimai už palaikymą, ačiū jums visiems“, – džiaugėsi 25-erių argentinietis.

Tiesa, sūnaus gimimas nepakoregavo L.Messi planų rungtyniauti šeštadienio Ispanijos čempionato mače.

Jis praleido penktadienio treniruotę, bet ketina žaisti Primeros dešimtojo turo mače prieš Vigo „Celta“ ekipą. 

Katalonijos ekipos lyderis penktadienį gavo stratego leidimą nedalyvauti pratybose ir skubiai išvyko į „USP Dexeus“ ligoninę, kurioje gimdyti ketino jo draugė Antonella.

Anot vyriausiojo „Barcelona“ trenerio, net ir toks įsimintinas įvykis futbolininko šeimoje nesutrikdys įprasto L.Messi ritmo.

„Nieko baisaus, kad Lionelis nesitreniravo penktadienį. Jei nebus jokių netikėtumų, jis žais rytojaus mače prieš Vigo „Celta“, – tvirtino T. Vilanova.

Norite sužinoti daugiau sporto naujienų, pamatyti išskirtinių kadrų ir vaizdo įrašų, ar dalyvauti diskusijose bei konkursuose? Prisijunkite prie mūsų socialiniame tinkle „Facebook“ – 15min Sportas.Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/
Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...