D.Grybauskaitės interviu ispanų moteriškam žurnalui: žmonės mane myli, bet nepatinku politiniam elitui


Prezidentė Dalia Grybauskaitė interviu ispanų žiniasklaidai pareiškė, kad žmonės ją myli, tačiau ji esanti nemėgstama politinio elito. "Žmonės mane myli, apklausų rezultatai man palankūs, tačiau ne visi yra manimi patenkinti: aš nepatinku politiniam elitui", - sakė prezidentė interviu ispanų žurnalui moterims "Yo Dona". Interviu paskelbtas oficialioje prezidentės interneto svetainėje.

Straipsnio autorius, rašydamas apie D.Grybauskaitę, teigia, kad "šiai ekonomistei ir diplomatei pavyko vos per dvejus metus ištraukti šalį iš krizės".

"Yra lengva būti tiesmukai, kai išmanai tai, apie ką kalbi, todėl ir toliau dirbu taip, kaip, mano manymu, reikia dirbti, stengdamasi būti geriausia savo srityje, į susirinkimus einu gerai pasiruošusi, nepalieku to darbo savo padėjėjams", - kalbėjo prezidentė.

„Niekada, niekada nemeluoju", - pridūrė šalies vadovė.

"Asmeniškai aš negaliu skųstis, nors gali būti, kad mano šalyje esama daugiau patriarchalizmo. Tiesą sakant, visuomet būdavau taip profesionaliai pasiruošusi, kad kiekvienu atveju galėdavau įveikti oponentą: savo šaliai susiderėjau dėl daugiau kaip 100 sutarčių ir niekuomet nepajutau, kad manęs negerbtų", - sakė D.Grybauskaitė.

Kalbėdama apie skolų krizę euro zonoje, prezidentė teigė, kad Europos Sąjungai (ES) būtina suderinta fiskalinė politika.

"Jeigu turime bendrą valiutą, privalome turėti bent jau suderintą fiskalinę politiką, kadangi tam, kad konkuruotum pasaulinėje rinkoje, privalai būti produktyvus", - sakė D.Grybauskaitė.

BNS

 

Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...