Erotinis ispanų politikės video pasklido po pasaulį


Save pačią telefonu erotiniame video nusifilmavusi 41-erių ispanų politikė sulaukė neregėto dėmesio gimtinėje. Seksualus video netruko pasklisti po interneto platybes. Po šio įvykio moteris, kaip teigiama, pasitraukė iš miestelio tarybos narių.

Tokio televizijos kamerų ir reporterių antplūdžio nedidelio Ispanijos miestelio Los Yebenes rotušė nematė niekada. Čia suvažiavo žurnalistai iš visos Ispanijos, jų kameros ir mikrofonai buvo nukreipti į Olvido Hormigos. 

Politikė iš nedidelio miestelio, esančio nuo Madrido apie 100 kilometrų, seksualų video nusifilmavo savo privačiam naudojimui. Pagrindinių klasių mokytoja nesitikėjo, kad jis pateks į viešumą, tai ji tvirtino žurnalistams. Tačiau atsitiko priešingai. 

Video matoma nuoga ant lovos save glamonėjanti O.Hormigos.  Jis iki šiol prieinamas youtube.com.

„Tai nieko bloga“

Moteris buvo sukrėsta ir, kaip teigia, welt.de, teigė atsistatydinanti iš bendruomenės tarybos. Vėliau moteris sprendimą pakeitė. „Aš nepadariau nieko bloga. Niekam nepakenkiau, anaiptol, pati tapau auka“, – sakė moteris ispanų žiniasklaidai. Tuo metu britų spauda skelbia, kad moteris iš politinių pareigų pasitraukė.

Youtube.com/O.Hormigos
Youtube.com/O.Hormigos

Ištekėjusi moteris ir dviejų vaikų mama negalėjo paaiškinti, kaip video pasklido į viešumą. „Mano telefonas nebuvo pavogtas, tačiau jau po poros valandų visi šiame kaime žinojo šį video“, – pasakojo ji. Moters miestelyje gyvena apie 6 500 žmonių. 

O.Hormigos apie įvykį pranešė policijai. 

Sulaukė keiksmažodžių

Moteris jau sulaukė aplinkinių reakcijos. Pakeliui į rotušę praeiviai ją išvadino negražiais keiksmažodžiais.  Nepaisant to, ji sulaukė ir paguodos. „Man belieka tikėtis, kad šis įvykis bus greit pamirštas“, – sakė ji.

Socialistinei partijai priklausanti moteris teigia jau sužinojusi, iš kurios vietos video buvo išplatintas – iš rotušėje esančio kompiuterio. Konservatyvus meras Pedras Acevedas atsakomybės neprisiėmė. Jo liaudies partija pabrėžė neplatinusi tokio filmo.

Partija, kuriai priklauso O.Hormigos, moterį parėmė.http://www.15min.lt/
Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...