Vos suduriame galą su galu – gali tekti svarstyti apie emigraciją


„Nemanau, kad kažkur saldainiais sninga", - sako DELFI skaitytojas, pasivadinęs Glarku. Vis tik, pasak vyriškio jo šeimai šiuo metu Lietuvoje nėra lengva - keturių asmenų šeimyna vos suduria galą su galų. Pasak skaitytojo, jei ir toliau taip, gali tekti galvoti apie emigraciją.
Trumpai pasakysiu, kad Airijoje

, Anglijoje, Norvegijoje gyvena apie dešimt mano pažįstamų su šeimomis, giminėmis - taigi, gerokai didesnis skaičius susidaro. Išvyko jie, be abejo, didesnio uždarbio ieškoti (dalis išsiskyrę ir Lietuvoje negalėję su vaikais išgyventi iš savo atlyginimo).


Pažįstu keletą žmonių, likusių užsienyje po to, kai baigė studijas (ten iš karto gavo darbus). Kai kas svajoja grįžti, bet prabėgo jau ne vieneri metai, o kai kam beveik dešimt, kai gyvena svetur. Nemanau, kad jie grįš

Mano šeima - du suaugę ir du mažamečiai vaikai - vos galą su galu suduriame. Abiejų išsilavinimas aukštasis. Problemos panašios į daugelio - paskolos ir panašiai. Kol kas rimtai nesvarstome apie emigraciją, nes tikrai nemanau, kad kažkur saldainiais sninga. Gaudamas vieną, prarandi kitą. Čia ne vien apie pinigus.
Bet jei niekas nesikeis dar porą metų, kas žino, kaip bus. Liūdna, kai nebelieka kitos išeities...


http://www.delfi.lt/pilietis/

 

Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ačiū, kad balsavot !