R.Meilutytė Liuksemburge iškovojo dar du aukso medalius


Olimpinė ir pasaulio čempionė plaukikė Rūta Meilutytė Liuksemburge vykstančiose varžybose „Luxembourg Euro-Meet 2013“ iškovojo dar vieną aukso medalį ir pasiekė naują varžybų rekordą.

100 metrų krūtine finale geriausia Lietuvos plaukikė distanciją įveikė per 1:07.26 ir antroje vietoje likusią Caroline Ruhnau aplenkė beveik trimis sekundėmis.

Atrankos plaukime R. Meilutytėtaip pat užėmė pirmą vietą. Rytiniame plaukime jos laikas buvo 1:08.85.

Po 22 minučių vykusiame 100 metrų laisvu stiliumi finalo plaukime Lietuvos plaukikė taip pat iškovojo aukso medalį. Ji distanciją įveikė per 55.35 ir vos devyniomis šimtosiomis sekundės aplenkė Katinką Hosszu, kuri R. Meilutytę buvo aplenkusi atrankos varžybose.

Primename, kad vakar R. Meilutytė 50 metrų plaukimo krūtine finale užėmė pirmą vietą ir pagerino sau pačiai priklausiusį Lietuvos rekordą, o 50 metrų laisvuoju stiliumi liko antra.

Treneris Jonathanas Ruddas auklėtinę šiuo metu rengia vasaros sezonui.

„Luxembourg Euro-Meet“ - tai komercinės varžybos, kuriose R. Meilutytė dalyvauja kasmet. Už pirmąją vietą skiriami 300 eurų, už antrąją - 200 eurų, o už trečiąją - 100 eurų.

Pagerinusiems susitikimo rekordą mokami dar 300 eurų, tačiau jeigu pagerinamas Europos rekordas prizas yra 2 tūkst. eurų, o jei pasaulio - 3 tūkst. eurų.

www.DELFI.lt
Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ačiū, kad balsavot !