R.Meilutytė Liuksemburge pagerino Lietuvos rekordą


Londono olimpiadoje ir pasaulio čempionate pergales skynusi geriausia šalies plaukikė Rūta Meilutytė pasižymėjo dar kartą. Ji Liuksemburge vykstančiose varžybose „Luxembourg Euro-Meet 2013“ 50 metrų plaukimo krūtine rungtyje dar kartą pagerino Lietuvos rekordą.

Finalo plaukime R. Meilutytėužėmė pirmą vietą. Plaukikė distanciją įveikė per 30,9 sekundės ir artimiausią varžovę, plaukikę iš Vokietijos, R. Meilutytė aplenkė sekunde.

R. Meilutytės nugaros finišavo Dorothea Brandt (31,91 sek.) ir Caroline Ruhnau (32,4 sek.).

Ji taip pat pagerino savo asmeninį ir Lietuvos rekordą. Atrankos etapą ji įveikė taip pat pirmoji – per 31,39 sek.

Ankstesnis 50 m plaukimo krūtine rekordas priklausė taip pat R. Meilutytei: 2012 metais Prancūzijoje ji distanciją įveikė per 30,99 sek.

Olimpinė ir pasaulio čempionė tą patį vakarą plaukė ir 50 metrų laisvu stiliumi rungties finale ir distanciją įveikusi per 25,60 sek. užėmė antrą vietą. 0,24 sekundėmis ji nusileido Vokietijos sportininkei. Pirmoji finišavo D.Brandt (25,36 sek.), trečioji - Julie Meynen (25,73 sek.).

Asmeninis R.Meilutytės, kartu ir Lietuvos, rekordas šioje rungtyje yra 25,55 sek.

R. Meilutytė sekmadienį startuos dar dviejų rungčių atrankos plaukimuose – 100 m krūtine ir tokioje pačioje distancijoje laisvuoju stiliumi.

Treneris Jonathanas Ruddas auklėtinę šiuo metu rengia vasaros sezonui.

„Luxembourg Euro-Meet“ - tai komercinės varžybos, kuriose R. Meilutytė dalyvauja kasmet. Už pirmąją vietą skiriami 300 eurų, už antrąją - 200 eurų, o už trečiąją - 100 eurų.

Pagerinusiems susitikimo rekordą mokami dar 300 eurų, tačiau jeigu pagerinamas Europos rekordas prizas yra 2 tūkst. eurų, o jei pasaulio - 3 tūkst. eurų.

www.DELFI.lt

Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ačiū, kad balsavot !