Apie mamą..


 

Apie mamą, tiksliau apie buvimą mama, yra pasakyta ir parašyta tiek, kad vargu ar įmanoma būtų išrasti kažką naujo. Šiai misijai pašvęstas vos ne kas antras pasaulio žmogus, ir turbūt todėl  mums tapimas ir buvimas mama - toks įprastas ir kasdieniškas reiškinys, kad jo deramai  nevertiname, nepastebime. Vyrai, tėvai mamos darbą  mato vienaip, būdami vaikais išgyvename  dar kitaip, ir tik moteris, praėjusi ilgą ir viską viduje perkeičiantį tapimo mama kelią, gali išties suvokti šios misijos svorį ir reikšmę...
Išėję į gatves aplink matome daug jaunų mamyčių: jų šviesius ir mielus rūpesčius, kurie sukasi tik apie savo atžalėles.. Vėliau mamos auga savo rūpestėliais kaip ir jų vaikai: visa įvairiaspalvė, įvairialypė karuselė - jausmų, rūpesčių, darbų ir pergyvenimų, kurie,rodos, niekuomet nesibaigia... Misija iki gyvenimo pabaigos. Viena mama yra pasakiusi sunkius žodžius: „Pasigimdei vaiką- įsismeigei peilį į širdį..." Žiaurūs žodžiai, bet juose yra tiesos. Mamos kelias- daugybės skausmų ir pergyvenimų, ir žinoma- didelių džiaugsmų kelias, jei matai savo vaiką sveiką,laimingą, mylintį, duodantį, džiugų.. Tai pats didžiausias atlygis  už šį neatlygintiną darbą...O jeigu ne? Tuomet ši misija tampa kryžiaus keliu, kuris išties daro moterį panašią į Kristų. Mylinčios,aukojančios, visa atleidžiančios mamos kelias- tai savęs atsisakymo, išdalinimo, tapimo vis mažesniu vardan kito kelias.. Ir kažin ar rasime šioje žemėje už jį kažką svarbesnio ir tikresnio, labiau darančio žmogų žmogumi..tik gaila, kad gana retai susimąstome, jog šis tylus, nematomas, pasiaukojantis darbas turėtų būtų vertinamas kur kas labiau nei akinančiai spindintys estrados, politikos,sporto žvaigždžių pasiekimai. Buvimas gera mama neatneša nei daugiau pajamų, nei šlovės, nei estrados žvaigždžių spindesio. Tačiau būtent tyrai mamos meilei giliai širdyje visi nulenkiame galvas..

Gražių, prasmingų dienų ir dėkingų vaikų akių Jums, dažnai nepastebimos, bet labai reikalingos šiam pasauliui darbininkės!

  www.prensa1.com

Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...