Aš šiandien laimingas - aš juk lietuvis!!!!


Sveiki Ispanijos lietuviai,

Yra proga ir galimybė tarti porą žodžių apie kovo 11 dieną. Kaip bebūtų ir kur bebūtume, tai buvo startas į šiandieną. Šiandiena, tai yra diena, kai nublėsus  patriotizmui mes likome lyg žiūrovai.  Visi mokame keiktis ir spjaudyti, atsiriboti ir meluoti, bet ar mokame pripažinti, kad mes mylime ne tik savo vaikus, tėvus, bet ir giliai širdyje esanty žodį - Lietuva. Ten jo nepasieks kitų žvilgsniai, ten su ja kalbamės patys vieni. Tai lyg santykis su Dievu, kai tampi truputėlį geresnis ir nelauki, kad kažkas pasakys ačiū. Tėvynės kraujas, ar Lietuvos žemės kvapas, tai yra dalis mūsų gyvenimo. Tai yra suvokimas, kad verta gyventi, verta kurti ir netgi verta kentėti, nes ateitis yra nenuspėjama ir mūsų darbus ir poelgius įvertins ateinančios kartos. Tad susikabinkime už rankų, nusilenkime ir pasakykime didelis ačiū, kad turime TĖVYNĘ LIETUVĄ.

 Paminėti šią dieną susirinkome kol kas maža grupelė žmonių, bet tikimės kad iš kiekvieno Ispanijos lietuvio širdies kertelės ištrūks troškimas papildyti mūsų šeimą.

 

 

 

Komentuoti..
as
2011-03-31 14:26:43, IP: 95.23.132.118
Susirinkote maza grupele zmoniu,nes niekam nepranesete kad susirinksite svesti kovo 11-tosios!Labai gaila,jog nesidalinate...Vistiek esate saunuoliai!Stiprybes ir kantrybes Raimondai kuri visada rupinasi lietuviskomis sventemis!!!Aciu Tau,mes tikrai tavim didziuojames!!!Sekmes!
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...