Vyks 9-asis Europos lietuvių krepšinio turnyras


  Šeštadienį, 2011 m. gegužės 28 dieną, Druskininkuose, vyks jau IX-asis Europos lietuvių krepšinio turnyras. Tai svarbiausias kasmetinis užsienio lietuviams Europoje skirtas krepšinio renginys, kuris suburia gausų tautiečių būrį, skatina bendradarbiavimą tarp skirtingų užsienio lietuvių bendruomenių, ir puoselėja tautinį tapatumą.

Gražia tradicija tapęs renginys pirmąkart buvo surengtas 2002 metais Miunsteryje, Vokietijoje. Paskui krepšinio fiesta buvo rengiama Londone, Dubline, Punske, Hamburge ir Hüttenfelde. Praėjusiais metais Baltarusijoje pirmąją vietą laimėjo Anglijos „Londono" komanda, finale susirungusi su Druskininku "Grand Spa" komanda. Šiemet krepšinio turnyras pirmą kartą organizuojamas Lietuvoje, Druskinkuose. Norą jame dalyvauti jau pareiškė Vokietijos, Anglijos, Danijos, Švedijos, Šveicarijos, Liuksemburgo, Airijos ir Anglijos komandos.

Iš kitų turnyrų šis išsiskirs tuo, jog komandoje turi žaisti bent viena dailiosios lyties atstovė. Be to, merginos pataikytas metimas bus vertinamas dvigubai, vaikinams bus neleidžiama aktyviai gintis prieš žaidžiančią merginą. Tad merginų vaidmuo komandoje tampa vienas iš svarbiausių.
Turnyro dieną vyks daug įvairių atrakcijų ir konkursų, kurių metu savo sugebėjimus galės pademonstruoti ne tik žaidėjai, bet ir žiūrovai. Bus renkami geriausi, ekstravagantiškiausi, jauniausi ir seniausi žaidėjai, turnyro nugalėtojai bus apdovanoti prizinėmis taurėmis, medaliais bei kitais vertingais apdovanojimais.

Kviečiame registruotis visų Europos šalių krepšinio entuziastus, nesvarbu kokio amžiaus esate. Registracija vyks iki gegužes 23 dienos (el. paštu: kkavaliauskas@yahoo.com). Norintys, bet neturintys savos komandos, gali registruotis ir po vieną, o vėliau prisijungti prie kitos komandos arba suburti bendrą atskirą komandą.

Kviečiame taip pat atvykti su šeimomis bei pakviesti artimuosius Jus palaikyti, nes tai bus puiki galimybė pamatyti vieną iš gražiausių Europos kurortų, pasidžiaugti tą pačią dieną vykstančia miesto švente ir su nuolaidomis išbandyti visus metus veikiančio vandens pramogų parko atrakcionus ir SPA procedūras. Sekmadienį, gegužės 29-ąją, turnyro dalyviams bus surengta ekskursija po Druskininkus ir jų apylinkes.IX-asis Europos lietuvių krepšinio turnyras (ELKT) šiemet įvyks Druskininkuose

Programa:

Gegužės 27d. (penktadienį) atvykimas, įsikūrimas, registracija, sutikimo vakaras;

Gegužės 28d. (šeštadienį) varžybos ir apdovanojimai, vakarėlis;

Gegužės 29d. (sekmadienį) apsilankymai slidinejimo trasose, vandens parke, ekskursijos ir išvykimas.

Apie turnyrą

Turnyre galioja išskirtinės taisyklės: rungtynių metu aikštelėje turi būti mažiausiai po vieną merginą kiekvienoje komandoje (žr. ELKT taisykles).

Rungtynėms reikėtų pasiimti sportinę aprangą, geriausiai po dvi sportines maikutes - vieną tamsią, kitą šviesią. Labai prašytume pasiimti valstybės, kurioje gyvenate valstybinę vėliavą (standartinio dydžio).

Nakvynė

Apsistoti galima bus mokykloje. Nepamirškite pasiimti miegmaišius ir pripučiamus čiužinius arba „paklotukus". Norintys patogiau apsistoti galės tai daryti Druskininkų viešbučiuose, svečių namuose ar mieste esančiame kempinge. Galėsite tai daryti per Turnyro organizatorius, kurie tikrai suderės nuolaidas. Informaciją apie įkainius ir detalesnę renginio informaciją rasite Turnyro svetainėje.

DALYVIO MOKESTIS yra 70 Lt kiekvienam atvykstančiam asmeniui, nepriklausomai ar jis žaidėjas ar sirgalius, mokyklinio amžiaus vaikams iki 16 metų dalyvio mokestis - 30 Lt, o iki 10 metų - nemokamai.

Turnyro metu vyks įvairūs konkursai bei atrakcijos. Bus renkami geriausi žaidėjai, Turnyro simbolinis penketukas ir t.t. Nugalėtojų laukia Taurės, Diplomai, Medaliai bei kiti vertingi apdovanojimai.

 

Registracija vyks iki gegužės 23 d.

Prašome registruotis el. paštu: kkavaliauskas@yahoo.com

Dėl papidomos informacijos kreipkitės: Kęstutis Kavaliauskas tel. +37068507903

Registruojant būtina pranešti: iš kokios šalies atvykstate, komandos pavadinimą, komandos žaidėjų ir sirgalių bendrą skaičių bei vardus ir pavardes, komandos atsakingąjį/kontaktinį asmenį (žr. ELKT registracijos anketa).


Visą informaciją apie IX -ą ELKT rasite svetainėje

krepsiniofanas.png

 

 

Komentuoti..
Augustina
2011-05-29 21:01:58, IP: 86.68.42.101
Mano brolis CEMPIONAS!!!
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ačiū, kad balsavot !