Renginiai Gandijoje kovo mėnesį


  Kovo mėnesį, Gandija (Valensija) pasiruošė džiaugsmingai sutikti pavasarį. "Gandia Protur" suorganizavo ir paruošė įvairių renginių miesto gyventojams bei svečiams, kad gerai praleistų laiką, pasidžiaugtų miestu ir ateinančiu pavasariu.

  Nuo kovo 13d. klube "Club Nautico" vyks regbio pristatymas-varžybos, o kovo 27d. toje pačioje vietoje bus pristatyta artistinė gimnastika. Susidomėjusiems ir norintiems dalyvauti galima registruotis nuo 10:30.

  Taip pat bus organizuojami nemokami koncertai prie agentūros "La Ducal" (Gandijos pliaže prie diskotekos "Coco Loco") kovo13d. gros "Proyecto Internacional Sonoro", kovo 20 dieną "The Green Hat Band" ir 27d. "The Rockets".

  Patiems mažiausiems bus rengiamos šventės kiekvieną sekmadienį nuo 10:30 iki 14:00 pliaže prie "Tourist Info" su pripučiamomis pilimis, bei piešimo ir dėliojimo žaidimais.

  Vyresniąjai publikai pirmadienį ir trečiadienį prieš "La Ducal" nuo 10:30 iki 14:00 bus siūlomi įvairūs stalo žaidima, "Petanca", fitnesas, bei Tai Chi.

  Taip pat kovo 11d. 22:30 val.įvyks koncertai salėje "Eclipse" (Gandijos pliaže) pasirodys Ariel Rot ir Ivan Lane, o kovo 25d. Tontxu ir Jonathan Pocovi.

   Linkime smagiai praleisti laiką Gandijoje.

Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ar reikalingas kitas koncertas ar renginys?
Taip
Ne
Neturiu nuomonės
Rezultatai...