"Casa de Ambar"siunčia linkėjimus muzikuojančiai Lietuvai!


www.prensa1.com

Muzikanto ir aktoriaus Andriaus Mamontovo iniciatyva nuo 2007 metų pirmasis gegužės mėn. šeštadienis paskelbtas Gatvės muzikantų diena. Šią dieną visi, mėgstantys muziką ir muzikuojantys kviečiami išeiti į gatves, kiemus, skverus ir groti plačiajai visuomenei. Anot A. Mamontovo, muzika - kalba, suprantama visame pasaulyje. Šiai šventei parinkta diena, sutampanti su Europos diena. Šiemet ši šventė vyko gegužės 7-ą dieną. 

Ispanijos lietuvių bendruomenė „Casa de Ambar" gegužės 8 dieną Valencijoje surengė GATVĖS MUZIKOS DIENOS LIETUVOJE palaikymo akciją, kuri taip pat sutapo su Valencijos miesto Šventosios-Mergelės Marijos diena. Visoje Valencijoje gatvėse grojo muzika, skambėjo dainos, trypė šokėjai, vyko parodomosios žirgų varžybos, o mažieji gyventojai linksminosi jodinėdami poniais..

Mums- dalyvavusiems pirmoje gatvės muzikos dienos akcijoje Ispanijoje, gitaros muzikos skambesio lydima, greit prabėgo smagi popietė, kurioje grojo ir dainavo ne tik lietuviai bet ir kitų tautų atstovai : Gabriele Januskaite(LIETUVA)-gitara,vokalas; Marina Milova(RUSIJA)-vokalas; Sergejus (UKRAINA)-gitara,vokalas..

muzikosdiena1.jpgmuzikosdiena2.jpgmuzikosdiena3.jpg

Pirmąkart organizuotame tokio pobūdžio renginyje apsilankė ir Lietuvos Respublikos Konsulė Valencijoje -Sigrida Mulevičiene su darbuotoja. Konsulė ne tik klausėsi muzikos, bet ir šiltai bendravo su „Casa de Ambar" atstovais, mielai diskutavo ir domėjosi problemomis, su kuriomis susiduria lietuvių bendruomenės organizatoriai bei galimais jų sprendimo būdais.

 Po pietų žmonės dar neskubėjo namo, todėl buvo nuspręsta nuvažiuoti pažaisti dažasvydį.

dazasvydis.jpg

Vakarop grupė gryžo į Valenciją ir apsilankė koridoje. Diena prabėgo greitai ir smagai. Atsisveikinome, pažadėję neužilgo ir vėl susitikti....

 

 

 

 

Andžela Bartkevičienė

Komentuoti..
Palikti komentarą
Komentatorius*:
El. paštas*:
WWW svetainės adresas:
Komentaras*:
Saugos kodas:
UAB BT grupė - el. parduotuvių kūrimas lokio pastoge
speedfactor

Apklausa
Ačiū, kad balsavot !